У Черкаській області та по всій Україні стартувала національна кампанія «Гвардія наступу». Ціль новостворених формувань – остаточно знищити ворога. Про це повідомляє керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/03152044/1.jpg)
Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.
«Лють», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій», «Спартан»: вісім бригад, одна ціль – остаточно знищити ворога.
![армія військові](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/03150627/1.png)
Як пояснив Ігор Табурець, основа бригад – офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті. Доукомплектація відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України. Участь у наступальних операціях вони братимуть лише після інтенсивної підготовки із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.
“Це не мобілізація. Це контрактна форма служби для добровольця, який мотивований на звільнення України” – зауважив Ігор Табурець.
Як долучитися?
Онлайн на storm.mvs.gov.ua
або ж у визначених ЦНАПах:
- Черкаси: вул. Благовісна, 170
- Сміла: вул. Незалежності, 37
- Умань: вул. Чорновола, 32/6
- Жашків: вул. Захисників України, 17
- Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
- Золотоноша: вул. Незалежності, 40.
Дивіться також: