Мер зобов’язав підрядника усунути власним коштом халтуру на черкаській дорозі

У міського голови Черкас Анатолія Бондаренка виникли зауваження з приводу якості та темпів ремонту дорожнього покриття на вулиці Небесної Сотні (колишня – Леніна). Йдеться передовсім про високі бордюри фактично вздовж усієї дороги, а відтак – і непристосовані заїзди на місця для паркування транспорту. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Нагадаємо, новий асфальт на цій вулиці мають укласти на відрізку від бульвару Шевченка до Благовісної загальною протяжністю близько 500 метрів. Ремонт тут здійснює приватне підприємство "Черкаси-Інтерстрой". Наразі підрядна організація заасфальтувала частину вулиці від бульвару Шевченка до Гоголя (при цьому, підготовчі роботи стартували ще навесні). На іншій ділянці (від Гоголя до Благовісної) нині триває ремонт комунікацій.

Ознайомившись із ходом ремонтних робіт, Анатолій Бондаренко лишився незадоволений. У результаті – зобов’язав підрядника власним коштом усунути всі вказані недоліки.

"Цього року нам вдалося спрямувати колосальний ресурс на капітальний ремонт та реконструкцію черкаських доріг. А це – понад 200 млн грн. Це кошти громади. Ми повинні відповідати за кожну використану копійку. Кожен підрядник мусить із усією відповідальністю підходити до інфраструктурних об’єктів міста, аби ми не поверталися з року в рік до одних і тих же проблем. А в інакшому випадку – переробляти все за власний рахунок. Можливо тоді вже меншій кількості підрядних організацій хотітиметься, як-то кажуть, робити "халтуру", – прокоментував Анатолій Васильович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, білоруси ремонтуватимуть черкаську трасу за 113 мільйонів.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук