Матч «Черкаських Мавп» з «Одесою» пройде без глядачів у залі

У зв’язку з поширенням коронавірусу та святковими вихідними у Черкасах під час засідання комісії ТЕБ та НС, яке відбулося 29 квітня, ухвалили рішення про вжиття заходів із запобігання поширенню COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба «Черкаських Мавп».

Відповідно з 1 по 17 травня у місті буде вжито цілий ряд нових обмежень.

Комісія заборонила: проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, крім необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, проведення кваліфікаційного іспиту, тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації осіб, які мають намір виконувати функції державного реєстратора та проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Відповідно, гра «Черкаських Мавп» і «Одеси», яка відбудеться 1 травня о 16:00 пройде без глядачів на трибунах. Придбані квитки будуть поверненні через CRM систему.

Як повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» на виїзді поступаються «Миколаєву».

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут