Канівський інвестиційний проект пройшов у другий етап конкурсу ЄС

Інвестиційний проект "Променад парк" переміг у І етапі конкурсу проектів програми Європейського Союзу "Мери за економічне зростання". Про це повідомляє начальник відділу інвестицій і туризму управління економічного розвитку Канівської міської ради Людмила Ходневич.

У межах ініціативи ЄС, Управління економічного розвитку подало заявку на грант для реалізації проекту "Створення туристичного бізнес-простору "Променад-парк" задля сталого розвитку громади м. Канів". Серед 103 міст-учасників конкурсу концепція проекту Канева отримала в Брюсселі високу оцінку і можливість участі у ІІ етапі відбору проектів.

Зазначимо, що у 2017 році Канів приєднався до програми Європейського Союзу "Мери за економічне зростання", яка спрямована на підтримку та розвиток місцевої економіки країн "Східного партнерства", зокрема сприяння діяльності мерів та муніципалітетів на місцевому рівні задля економічного зростання, створення нових робочих місць, розвитку їхнього потенціалу і технічних навичок. На підтримку проектів громад та об’єднаних територіальних громад України з населенням до 150 тисяч жителів, ЄС виділяє  4,5 млн. євро. Тривалість проектів – від 18 до 48 місяців.

Зараз управління економічного розвитку приступило до підготовки проекту на грантове фінансування для участі у другому етапі відбору. Оскільки кінцевий термін подачі заявок – 7 вересня 2017 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах розпочинається проект Міжнародної організації з міграції.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут