На Черкащині найвища вартість пробного ЗНО в Україні

Вартість участі у пробному ЗНО в Україні, зокрема й на Черкащині, у порівнянні з минулим роком здорожчала. Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Ціна проведення пробного ЗНО різниться між регіонами й коливається в межах від 213 грн до 309 грн (торік було від 195 до 255 грн). Це пов’язано, зокрема, з вартістю друку й доставки матеріалів у конкретному регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Черкаська область, як і Чернігівська та Київська, а також сама столиця, підпорядкована Київському регіональному центрові оцінювання якості освіти. Для цих регіонів вартість пробного ЗНО найвища в Україні – 309 грн (торік було 246 грн).

Нагадаємо, реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 5 до 22 січня 2022 року. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному тестуванні на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 26 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Читайте також: На Черкащині відкрили унікальний музей.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net