НовиниЧеркащина"Голубі озера Смілянщини": екскурсії на Черкащині проводять за новим...

"Голубі озера Смілянщини": екскурсії на Черкащині проводять за новим маршрутом

-

- Advertisment -

На Смілянщині екскурсоводи організували новий маршрут "Голубі озера Смілянщини", який залюбки відвідують столичні туристи. Про це повідомляє "Сміла.City".

Тетяна Романенко і Любов Терещенко переконані, що у нашому краї є багато місцин, цікавих для туристів. 

Тетяна Романенко і Любов Терещенко за професією – вчитель і працівник культури, а за покликом душі – дослідниці рідного краю, подруги, які люблять вивчати історію й природу своєї Малої Батьківщини та відкривати і показувати її красу іншим. Нещодавно Тетяна Романенко закінчила курси екскурсоводів  і у співавторстві з Любов’ю Терещенко розробили цікавий екскурсійний маршрут "Голубі озера Смілянщини".

Все почалося з того, що до них звернулося київське турагентство "КолоКрай". Їхні клієнти вже кілька разів їздили по Черкащині,  дивились відомі історичні місця і хотіли б побачити щось новеньке. Тетяна Романенко і Любов Терещенко разом із своїми колегами-випускниками курсів екскурсоводів, а також за допомогою народного аматорського театру "Перевесло" розробили такий маршрут, що кияни були приємно вражені.

20 серпня відбулася перша екскурсія. Гостям Смілянщини  показали залишки печер Ірдинського Виноградського монастиря (екскурсію провела Алла Нечипоренко), потім Юр’єву гору, старе русло Дніпра, Чорну річку, міський парк із його каскадами ставків та Успенський костьол (тут екскурсію вела Зореслава Хроменко). Далі шлях попрямував у Сунки, де відбулося театралізоване дійство  та ексклюзивна екскурсія-розповідь  про життя княгині Наталії Яшвіль. Після цього – відвідини дерев’яної церкви у Сунках, долини  квітів, потім споглядання  рукотворних голубих озер – кар’єр Березняки, Малосмілянка, згодом – Тернівка- каньйон на річці Гнилий Ташлик, пізніше – стара  дерев’яна церква і підвісні містки у Тернівці та Березняках. На завершення – маршрут до Райгородецької молодецької кринички ( екскурсовод Лариса Шеремет). Загалом маршрут розрахований на 8 годин часу. На 17 вересня заплановано повезти наступну групу туристів.

" Кілька років тому ми вже планували розробити і відкрити туристичний маршрут  щось на кшталт  ніби "Золота підкова Смілянщини", адже наш край має багато родзинок. Але потім все якось  затихло. Зараз знову є попит, туристам цікава Смілянщина, у нас є на що подивитись: це і місця життя графа Бобринського, Тодося Осьмачки, і закинуте городище, і музей старовини… Ми працюємо над тим, щоб розробити нові цікаві екскурсії", – розповіла Тетяна Романенко кореспондентові Сміла. City.

Як повідомляв сайт vikka.ua, унікальна пам’ятка архітектури на Черкащині виявилася нічийною. 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Як сміляни можуть відновити житло. Програма Є-відновлення: куди звертатись і що потрібно

Торік в Україні запрацювала програма Є-відновлення по компенсації зруйнованого житла внаслідок бойових дій. За цією програмою українці можуть використати ...

Опади та коливання температури: прогноз погоди в Черкаській області

Із середини квітня Черкаська область знаходиться під впливом південних циклонів, які зумовлюють різноманітні опади та коливання температури. Про це...

Цікаве:

Для черкащанок фахівці провели майстер-класи з догляду за домашніми тваринками (ВІДЕО)

У Черкасах відбулась безкоштовна консультація по догляду за тваринами....

Як безпечно заощаджувати на догляді за речами

Відвідуючи магазин побутової хімії, ти все частіше звертаєш увагу...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x