Екснардеп не зміг купити об’єкт нерухомості у Смілі

У Смілі відбувся аукціон із продажу комунального готелю «Сміла». При стартовій ціні в 14 млн його продали трохи більше за 5 млн грн. Результати аукціону оприлюднено на порталі Української універсальної біржи.

Комунальний готель «Сміла» є збитковим. Рішення про його продаж прийняли депутати Смілянської міської ради ще минулого року. Його виставляли на аукціон кілька разів, проте безуспішно.

Цього разу відбувся англійський аукціон, під час якого сума не зростає, а навпаки понижується. Участь у аукціоні взяли три компанії: з Черкас, Києва та Львова. Найбільшу суму вказало підприємство із Західної України – ТОВ Іскра Транс Логістик. Вона зголосилися придбати готель у Смілі за 5 млн 70 тис. грн.

Другим був учасник із ціною 5 млн грн – ТОВ «Агро-Рось», що належить колишньому депутату Верховної Ради трьох скликань Анатолію Семінозі. 

Готель «Сміла» розташований у центрі міста. Депутати, ухвалюючи рішення про його продаж, виставили умови: має бути збережений профіль закладу, а також погашена заборгованість по заробітній платі та деяких платежах. У коментарях міський голова Сміли Сергій Ананко зазначав, що готель був зитковим. Щоб його привести до ладу, потрібно вкласти із бюджету кілька мільйонів гривень.

Кошти від продажу готелю «Сміла» мають надійти до бюджету розвитку міста.

Читайте також на сайті vikka.ua

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net