додому Новини Екс-президенту в Холодному Яру вручили відзнаку від Ткаченка (ФОТО)

Екс-президенту в Холодному Яру вручили відзнаку від Ткаченка (ФОТО)

0

Четвертого травня колишній Президент України Віктор Ющенко відвідав Чигиринщину. Про це у Facebook повідомив отаман вільного козацтва Холодного Яру, боєць "Айдару" Олег Островський.

За його словами, Ющенко відвідав Іллінську церкву у Суботові та заїхав на хутір Буда. Крім того, повідомив Островський, екс-президент вклонився 1000-літньому дубові.

Також Ющенко з родиною відвідав Храм Святого праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського). Там він поспілкувався з настоятелем – протоієреєм Василем Цирілем, який розповів про історію будівництва храму та життя Петра Калнишевського.

"Разом з родиною Віктор Ющенко поставивши свічки, пом'янув бійців, які загинули за волю України. Олександр Черевко (ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького) за дорученням голови Черкаської обласної адміністрації Ю. О. Ткаченка вручив В. А. Ющенко ювілейну відзнаку "Холодний Яр", – зазначив Островський.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version