Дві школи на Уманщині отримали нові автобуси (Фото)

У Родниківський та Бабанський опорні закладт середньої освіти передали нові комфортабельні шкільні автобуси.

Закупівля нової автотехніки стала можлива завдяки наполегливості районної влади шляхом співфінансування 50/50 з обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість автобусів – 3 млн 700 тис. грн. Про це інформує пресслужба Уманської РДА.

Автобуси розраховані на 32 місця кожен, мають додаткові рівні безпеки, обмеження швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Важливості та актуальності новому транспорту додає і те, що розпочався зимовий сезон, який характеризується підвищеним ризиком аварійності на дорогах. Додаткові автобуси забезпечать безпечне підвезення школярів та вчителів до навчальних закладів та знизять навантаження на шкільні автобуси, які були придбані раніше і зараз експлуатуються. Наразі у Родниківський опорний заклад середньої освіти підвозяться 29 учнів з Берестівця, у Бабанський – 74 учні із Свинарки, Аполянки, Кожового Кута і Гродзевого.

З отриманням цінних подарунків шкільні колективи привітала голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк: «Сьогоднішня подія – це не просто вручення транспортного засобу. Це, перш за все, безпека дітей у дорозі до школи, а відтак – і спокій їхніх батьків. Це забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає в сільській місцевості».

Також голова РДА зазначила, що розвитку освітніх закладів, які стали опорними на Уманщині, приділяється особлива увага. Зокрема, оновленню їх матеріально-технічної бази. Адже суть реформи освіти – забезпечення всім необхідним окремих шкіл, коли через демографічну ситуацію немає змоги забезпечити усі. Так, окрім автобусів, цими днями 10 навчальних закладів отримали нові кабінети: інформатики та природничо-математичного профілю. Всім 17 першим класам закупили нові телевізори. 14 шкіл нещодавно поповнилися мультимедійними дошками.

Як повідомляв сайт vikka.ua, молоді науковці Черкащини презентували свої доробки на масштабній онлайн-конференції.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут