Для проведення виборів черкаський виконком ухвалив проект змін до бюджету

Проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет міста Черкаси на 2020 рік» ухвалив виконавчий комітет.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Як пояснила директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко, з області надійшли кошти державної субвенції. Тому виникла необхідність внесення змін до міського бюджету.

Черкаська міська рада

«Зокрема, 6 млн. 998. тис грн. надійшло на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, в тому числі – на підготовку і проведення місцевих виборів 25 жовтня – 6 млн. 971 тис грн., виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення місцевих виборів – 27,5 тис. грн. Також отримана субвенція у сумі 1 млн. 378 тис грн. на забезпечення житлом дітей-сиріт», – розповіла Тетяна Харенко.

Члени виконкому висловили сумнів, що цих коштів вистачить на нормальну організацію виборчого процесу. За словами заступника міського голови Ігоря Коломойця, на ці потреби необхідно близько 20 млн. грн., натомість виділено лише 7 млн. грн.

«Якщо з держави не надійдуть додаткові кошти, їх, імовірно, доведеться шукати у міському бюджеті», – припустив заступник міського голови Ігор Волошин.

Загалом же, за інформацією департаменту фінансової політики Черкаської міськради, на Черкаську область на проведення виборів надійшло 72 млн. грн. З них обласному центру виділили близько 10%.

Як повідомляв сайт vikka.ua, підрядник завдав мільйонних збитків бюджету під час ремонту автодоріг на Черкащині.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net