Для Черкаської обласної дитячої лікарні німці передали цінне обладнання (ВІДЕО)

До Черкаської обласної дитячої лікарні привезли нове обладнання. Це три ультрафіолетові лампи для неонатального відділення. Забезпечили придбання апаратури жителі німецького міста Любек. Повідомляє власкор ВІККА.

Передали вантаж через волонтерку Олену Шандрак. Компанія-перевізник Леобус безкоштовно доставила цінний вантаж. Орієнтовна вартість трьох апаратів – 5 тисяч євро.

Олена Шандрак

ОЛЕНА ШАНДРАК, ВОЛОНТЕРКА:

«Один із апаратів новий, його замовляли спеціально для нас, фірма Лювенштайн. Дуже дороге, і ми сподіваємося, що воно буде працювати довго. І два апарати були вже у користуванні, але їх протестили в Німеччині, все працює. Сподіваємося, що ця співпраця з німцями буде неодноразовою, нам зараз запропонували ще обладнання для неонатального відділення однієї лікарні. Будемо їхати дивитися, вибирати».

У лікарні кажуть: фототерапію для дітей перших місяців життя проводять часто. Особливо поширена ця проблема у недоношених малюків. Фотолампи, які до цього використовували лікарі, уже не нове, тому поступово виходять із ладу.

НАТАЛІЯ РУСІНА, ЗАВІДУВАЧКА ВІДДІЛЕННЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ НЕДОНОШЕНИХ ДІТЕЙ:

«У нас у відділенні найбільше лікуються діти, які потребують проведення фототерапії. Таке специфічне лікування для дітей із жовтяницями. Часто вони пов’язані з фізіологічним станом, але мають свій патологічний перебіг. Це є основне лікування цієї проблеми, вони без неї просто не можуть обійтися».

МИКОЛА КОНДРАЦЬКИЙ, ДИРЕКТОР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ:

«Ми дуже вдячні, що нам допомогають, тому що на даний час у нас дуже багато дітей. Враховуючи те, що воно дороговартісне і воно часто виходить зі строя, ми його ремонтуємо. Але це нові фотолампи, які нам потрібні».

Читайте також:

У Черкасах виготовляють унікальні автомобілі для ЗСУ – багі «Мангуст»

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net