"Цитати Сходу" з'являться у бібліотеках Черкащини

Сьогодні у Черкаській обласній науковій бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулося урочисте вручення 100 примірників книги "Цитати Сходу", яку упорядкував черкаський журналіст Сергій Могилко.

Із поповненням бібліотечного фонду привітали бібліотекарів голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, "кіборг" та співавтор книги Василь Шкут, а також волонтер Олександр Піньковський.

– Ці історії відкривають очі на багато речей. Більшість з них важко сприймати, але розкажіть що таке "важко" тим, хто лежить у холодних окопах, стиснувши зброю. Хто миється звичайною пляшкою мінералки. Хто боронить нашу країну, тоді як удома його чекають дружина і діти. Вони знають, що таке насправді важко. І ми повинні пережити це разом із ними. Ми маємо шанувати нашу історію і наших героїв понад усе, – розповів про свій доробок Сергій Могилко.

За словами одного зі співавторів книги, "кіборга" Василя Шкута, сьогодні війна триває не лише на передовій, але й у тилу – війна за свої права, за моральні і патріотичні цінності.

– У мене троє дітей, і я хочу, щоб цілісність України, яку я захищав, не порушувалась, щоб мої діти розвивалися морально і духовно. Вони мають вирости і з гордістю говорити "Я українець", – наголосив він.

Водночас голова Черкаської облради Валентина Коваленко зауважила, що сьогодні надважливо збирати свідчення очевидців війни на Донбасі.

– Реалії, вміщені у цю книгу, підкріплені потужним струменем емоцій. На основі цієї книги мають бути уроки моральності, уроки нашої історії, якій навчатимуться наші діти. Тому ми оголошуємо початок акції зі збору макулатури серед шкіл Черкаської області. На зібрані кошти ми зможемо видати додатковий тираж цієї книги, щоб вона мала можливість потрапити у всі бібліотеки та навчальні заклади області, – наголосила Валентина Коваленко.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net