НовиниЧеркасиУ Черкасах гуманітарну допомогу розподіляє Комісія з мерії

У Черкасах гуманітарну допомогу розподіляє Комісія з мерії

-

- Advertisment -

Аби системно обліковувати, контролювати й розподіляти гуманітарну допомогу у мерії було створено спеціальну Комісію. Про її роботу інформує сайт Черкаської міської ради.

За 2 місяці масштабної роботи комісії  відпрацьовано механізми прийому, обліку, розподілу та доставки цієї допомоги. Адже тільки до Черкаського міського центру соціальних служб від українських та міжнародних донорів за півроку надійшло майже 25 000 найменувань товару.

У складі комісії – керівники багатьох департаментів соціальної політики, економіки та розвитку, охорони здоров’я та медичних послуг, освіти та гуманітарної політики, житлово-комунального комплексу, управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради.

«Черкаська міська рада проводить велику роботу з прийому, обліку й розподілу гуманітарної допомоги, – розповідає голова Комісії, заступниця міського голови Марина Гаркава. – Починаючи від створення з ініціативи Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка Гуманітарного центру ЧМР у перші дні війни і дотепер. Причому нині до роботи підключилися інші структурні підрозділи, наша діяльність стала набагато масштабнішою. Завдяки чітко спланованим діям нашої команди ми можемо грамотно і своєчасно реагувати на потреби не тільки внутрішньо переміщених осіб та воїнів-захисників, а й багатьох інших соціальних категорій людей, яким ця допомога потрібна».

«На біди, які переживають люди в Україні  з початком повномасштабної війни, відгукнулися багато благодійних фондів та громадських організацій в нашій державі та за кордоном, – розповідає директорка Черкаського міського центру соціальних служб Людмила Савранська. – Втім, було 8 найбільших актів передачі гуманітарної допомоги, загалом 24 953 найменувань товару. Зокрема, це продукти харчування, одяг та взуття, засоби гігієни, постільна білизна, медичні засоби і препарати, посуд, товари домашнього вжитку тощо. Основним пунктом прийому таких вантажів нині є Черкаський міський центр соціальних служб. Тут визначають список потреб і комплектують набори допомоги  для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у Черкасах (а зараз це більше 26 000 тільки офіційно зареєстрованих)».

За словами Людмили Савранської, цю допомогу через міський центр соціальних служб видають внутрішньо переміщеним особам та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Через Територіальний центр надання соціальних послуг, центр комплексної реабілітації «Жага життя» передають, особам з інвалідністю і людям похилого віку. Також планується внести зміни у положення про комісію, і видавати таку допомогу сім’ям загиблих військовослужбовців та дитячим будинкам сімейного типу.

Громадські організації, благодійні фонди, підприємці та звичайні громадяни намагаються підтримати українців. З-поміж тих, хто відгукнувся – наші міста-побратими Бидгощ із Польщі, 42 тонни гуманітарного вантажу передали з міста Сумгаїт (республіка Азербайджан).

Фінансові гранти для оплати логістичних витрат при транспортуванні й доставці вантажів у Черкаси надав благодійний фонд «Nova Ukraina»  зі США.

Від Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України більш як на півмільйона гривень отримали ковдри, матраци, подушки.

Понад 8 тонн гуманітарної допомоги більш як на мільйон гривень передало Черкасам Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції.

Майже 17 тисяч одиниць продуктів харчування та засобів гігієни надійшли від Представництва HELP NEROES OF UKRAINE, INC, NFP в Україні.

ГО «Ротарі клуб Київ  Інтернешнл» та ГО «Ротарі клуб Черкаси Інтернешнл» передали для учнівського гуртожитку ДНЗ «Черкаський професійний ліцей» ліжка, матраци,  подушки, ковдри, комплекти постільної білизни.

«За 2 місяці роботи комісія довела свою ефективність, – переконаний заступник міського голови Черкас, заступник голови Комісії Віктор Беззубенко. – Ми побачили, що тільки системна робота дає результат.  Ми бачимо всі потреби і можемо вчасно на них реагувати. Дякуємо нашим донорам, які допомагають черкаській громаді, внутрішньо переміщеним особам та іншим громадянам України в цей нелегкий воєнний час».

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

 

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Танцювальний конкурс у Черкасах зібрав 44 хореографічні колективи

Черкасах провели Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Травневий дивертисмент». Повідомляє Департамент освіти і гуманітарної політики ЧМР. Конкурс відбувся 19 травня у...

У Черкасах поховали 22-річного захисника

У Черкасах сьогодні провели в останню путь молодого захисника. Артем Бодяго загинув від поранень, отриманих на Луганщині. Повідомляє міський...

Цікаве:

Алергія: розуміння та лікування

Алергія – це одна з найпоширеніших проблем здоров'я, що...

Стратегії вивчення граматики англійської мови для новачків

Вивчення англійської мови може бути захоплюючим і в той...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x