Міський голова Черкас посів 6-те місце у “рейтингу мерів”

Черкаський міський голова посів 6-те місце у “рейтингу мерів” від IRI. Це показало нове опитування громадської думки Міжнародного республіканського інституту.

Бондаренка
Фото зі сторінки Фейсбук

На запитання “Наскільки ви схвалюєте чи не схвалюєте діяльність міського голови?” схвально відповіли 62% респондентів-черкащан.

Анатолій Бондаренко посів 6-е місце з 21. Черкаська міська рада за рейтингом довіри на 10-му місці серед 21 міських рад обласних центрів.

Загалом за результатами опитування Черкаси потрапляють у першу п’ятірку міст за відповіддю на питання “Чи вважаєте ви, що справи у вашому місті ідуть у правильному напрямку?”.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» по всій Україні (крім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей) у період з 1 по 5 лютого 2023 року методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера (CATI) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2.0%.​

 

Читайте також:

У Черкасах у сквері «Хіміків» відбулися збори громади. Місцеві жителі висловилися за перехід від московської до української церкви. На зборах були присутні понад 700 осіб. Проголосували одноголосно.

 

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x