Online TV
НовиниЧеркащинаЧеркаський лікар розповів про медичний канабіс (ВІДЕО)

Черкаський лікар розповів про медичний канабіс (ВІДЕО)

- Advertisment -

На сьогодні найчастіше ліки на основі канабісу за кордоном використовують при лікуванні онко, оскільки вони лікують як біль, так і супутні симптоми у цих пацієнтів. Про це розповів черкаський лікар Максим Босенко під час ефіру на телеканалі ВІККА.

Doctor writing at table, focus on medical hemp

«Зараз активно проводяться вивчення  цих ліків для лікування контузій»- розповів Максим Босенко лікар реабілітолог, член робочої групи з питань використання канабісу в медичних цілях.

Також, як зазначає лікар, препарати на основі канабісу є чудовими ліками проти ПТСР, вони  чудово налагоджують сон, відновлюють  апетит, налагоджує емоційну сферу.

«На сьогодні створюється апарат регуляції видачі ліків на основі канабісу, на сам перед ці ліки точно будуть ліками групи A й видаватимуться за рецептом. Профільний лікар або ж сімейний лікар може видавати рецепти згідно зі списком хвороб і регулювати дозу надалі, дивлячись на самопочуття пацієнта», – розповів Максим Босенко

Щодо звикання, то препарат не викликає фізичної залежності, але людина може звикнути на психологічному рівні.

Як наголошує лікар, не треба займатись самолікуванням. Бо, як і будь-якими препаратами прийнятими понад міри можна не вилікуватись, а навпаки нашкодити собі. Краще проконсультуватись у лікаря і визначити прийнятну концентрацію.

Нагадаємо, 21 грудня Верховна Рада ухвалила закон  законопроєкт № 7457 «Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) у медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності».

Закон вступає в дію через 6 місяців після дня його ухвали

Згідно з яким в Україні стає дозволене вирощувати медичні коноплі лише, але тільки із суворим дотриманням вимог, перероблювання її в медичні препарати, і видача їх за рецептом пацієнтам які входять у список.

Такі препарати використовуються для зменшення больових відчуттів, спазмів та судом м’язів, лікування анорексії, ПТСР та тривожних розладів. Окрім цього вони використовуються в лікуванні окремих типів епілепсії, глаукоми, псоріазу, паркінсонізму, розсіяного склерозу. Важливим завданням цих ліків є і полегшення болю та страждань важкохворим та паліативним хворим, в тому числі онкологічним хворим, пацієнтам з ВІЛ.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Благодійний рок- фестиваль «Сила Нації» пройде на Черкащині

Фестиваль для поціновувачів мототехніки та музики з’явився ще до початку війни — про це в ефірі програми «Нескорені» на...

Комунальники з Кам’янської громади взялися допомогти Смілі з ремонтом після обстрілу

Кам’янська громада долучилася до допомоги місту Сміла, яке постраждало від російського обстрілу. Було сформовано дві бригади для відновлення покрівель...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас