Черкаському карідохірургу вручили Орден святого Пантелеймона

Лікар-хірург із Черкас Олег Журба нагороджений Орденом святого Пантелеймона. Цю Громадську відзнаку за професіоналізм та милосердя вручають раз на рік кращим представникам медичної галузі у день вшанування православного Святого Пантелеймона Цілителя. Повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Громадська відзнака «Орден Святого Пантелеймона» присуджується в Україні з 2008 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України.

Сьогодні, у День Святого Великомученика та Цілителя Пантелеймона, Орден та відповідне посвідчення було вручено черкаському лікареві-кардіохірургу Олегу Журбі. Олег Журба – завідувач відділення серцево-судинної хірургії Черкаського обласного кардіологічного центру, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України.

chmr.gov.ua/ua

Нагороду на урочистій церемонії в Києві вручали генерал медичної служби, міністр закордонних справ України 2007- 2009 рр Володимир Огризко та директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова НАМН України, віце-президент НАМН України Василь Лазоришинець.

«Переконаний, що це нагорода всіх черкаських кардіологів, тому що ми працюємо спільно, однією командою, – говорить Олег Журба. – Тому дякую всім, хто разом зі мною рятує життя і повертає здоров’я людям. Вдячний членам Поважної та Регіональної рад «Орден Святого Пантелеймона» за високу оцінку нашої роботи».

«Це перший медик у Черкасах, удостоєний такої всеукраїнської Громадської відзнаки, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський. – Насправді, гідних цієї високої нагороди в місті і в області багато, особливо в нинішній ситуації війни. Тому надалі наша регіональна рада докладе всіх зусиль, аби черкаські медичні працівники були належним чином відзначені на всеукраїнському рівні».

ДОВІДКОВО:

Олег Журба працює в Черкаському обласному кардіологічному центрі з 2017 року. За цей час кардинально змінено підходи до хірургічного лікування захворювань серця. У 2,5 рази збільшилася кількість операцій на відкритому серці, впроваджені новітні технології хірургічного лікування серцево-судинних захворювань.

Торік під керівництвом Олега Олександровича вперше в історії Черкаської області було виконано 3 трансплантації серця. За минулий рік та 7 місяців нинішнього під керівництвом Олега Журби було виконано 448 операцій на відкритому серці. Нині активно працюють над відкриттям центру для трансплантації серця.

Загалом кардіохірургічна служба кардіоцентру надає різнопланову допомогу для 1 млн. 100 тис. населення Черкаської області та прийняла більше 35% пацієнтів з інших обласних центрів. Налагоджена міжнародна співпраця з іншими кардіохірургічними центрами. Від початку війни за рахунок бюджету лікарні було прооперовано близько 100 військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також:

Колективу «Дирекції парків» представили нового керівника

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net