Відзнакою «За сприяння Збройним Силам України» від Міністерства оборони України нагороджено черкаського волонтера Антона Соколенка, засновника проєкту SignMyRocket.com. Про це повідомляють на сторінці Центру допомоги армії.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/03/15123708/1.jpg)
ЧитНагадаємо, Антон Соколенко заснував проект «Сайн май рокет», у перекладі «Підпиши ракету». Ініціатива зібрала 1 мільйон 200 тисяч доларів, на які волонтери купили 35 розвідувальних дронів для військових.
«Без перебільшення – заслужена відзнака. Ця нагорода є потужною мотивацією для усієї нашої команди продовжувати спільну справу. Дякуємо кожному військовому, медику, волонтеру, кожній людині на планеті, які роблять усе задля наближення Перемоги» – зазначають на сторінці Центру допомоги армії.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/03/15123714/3.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/03/15123711/2.jpg)
Читайте також: