Черкаський політехнічний технікум запрошує на навчання*

14 травня Черкаський політехнічний технікум учергове відкрив двері для абітурієнтів. Для них тут презентували спеціальності, провели майстер-класи та надали індивідуальні консультації з прийому та вступу.

Прийшов познайомитися з технікумом і черкасець Микола. Сюди планує вступати після закінчення дев’ятого класу.

"Уже визначився із майбутньою професію. Вступатиму на "розробку програмного забезпечення". Мені до душі копатися у комп’ютері", – зізнається хлопець.

А от полтавчанин Вадим у технікумі продовжить навчання, бо вже має диплом училища. Тут планує здобути спеціальність електрика.

Хоч заклад і має технічну спрямованість, вступають сюди і дівчата. Серед них і Валерія. Тут планує здобути професію економіста.

"Сюди ходжу на підготовчі курси. Вони дуже допомагають і навіть у школі підтягнулася. Поки що задоволена рівнем підготовки", – додає дівчина.

Цьогоріч технікум приймає майже чотириста студентів за такими десятьма спеціальностями:

  • "економіка підприємства",
  • "оціночна діяльність",
  • "розробка програмного забезпечення",
  • "обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів",
  • "обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості",
  • "технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях",
  • "монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд",
  • "обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів",
  • "обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів",
  • "монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі".

Обсяг державного замовлення для підготовки фахівців рівня молодшого спеціаліста у технікумі становить близько 75%. Винятком є лише "економіка підприємства" та "оціночна діяльність". Тут за кошти держави навчатиметься  третина студентів від ліцензованого обсягу прийому.

Як розповідає директор технікуму Дмитро Галат, для здобуття практичних навичок у технікумі облаштовані 32 лабораторії та 47 кабінетів. Тут використовується сучасне спеціалізоване обладнання та комп'ютерна техніка, пакети сучасного ліцензованого програмного забезпечення та програми власної розробки. Поповнення матеріально-технічної бази лабораторій в основному здійснюється за рахунок виконання студентами курсових і дипломних проектів з практичним застосуванням.

У технікумі на висоті фізична культура і спорт, художня і технічна творчість, можна отримати посвідчення водія в автошколі.

Для іногородніх студентів технікум пропонує гуртожиток в екологічно чистому районі. П’ятиповерхова будівля із кімнатами на 2-3 особи забезпечена усіма необхідними меблями. На першому поверсі працюють зал для занять спортом, актова зала з телевізором, душова, буфет, камера схову, кімнати готельного типу для відвідування родичів.

Випускники технікуму без проблем знаходять роботу після закінчення навчання. Їхніх фахівців приймають провідні Черкаські підприємства, такі як: "Азот", "Черкасиобленерго", "Черкасиводоканал", Черкаський автомобільний ремонтний завод, "Миронівський хлібопродукт", "Юрія-фарм", "Черкасиелеватормаш", "Хладсервіс", "Фотоприлад" та інші. Працевлаштовуються випускники за спеціальністю і за кордоном, зокрема знайшли себе у Польщі, Італії, Америці та навіть Китаї. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині ПТУ переводять під опіку місцевих рад.

*Матеріал розміщено на правах реклами

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net