НовиниЧеркасиЧеркаський гімнаст виборов бронзу чемпіонату Європи

Черкаський гімнаст виборов бронзу чемпіонату Європи

-

Збірна України зі спортивної гімнастики здобула першу медаль на чемпіонаті Європи. Ілля Ковтун став бронзовим призером в особистому багатоборстві. Про це повідомила пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Ці змагання тривають у Туреччині. За нагороди змагаються кращі гімнасти з усієї Європи.

Ковтун змагався у фіналі особистого багатоборства після успішної кваліфікації у перший день чемпіонату Європи. Тоді він набрав 85.432 бала і став найкращим гімнастом серед усіх у відборі. Проте у фіналі Ковтун не зміг повторити цей результат.

Вирвати медаль Ковтуну вдалося завдяки успішним виступам на двох останніх снарядах. На паралельних брусах український гімнаст показав результат 15.400 бала, оновивши власний рекорд. А згодом отримав 14.033 у вправі на поперечині.

У фіналі з особистого багатобортсва гімнаст набрав 83,032 бали. Він відстав від переможця, турецького спортсмена Адема Асіла майже на два бали. Другим став британець Джейк Джарман.

Для нашого спортсмена ця нагорода друга на чемпіонатах Європи в особистому багатоборстві. Ілля став став третім українським гімнастом в історії, після Олега Верняєва та Ігоря Коробчинського, в якого більше однієї медалі чемпіонату Європи в особистому багатоборстві.

Нардеп від уманського округу Антон Яценко сфотографувався із прапором Батареї управління та артилерійської розвідки 3 окремої штурмової бригади «Азов». Це фото викликало обурення зі сторони військового черкащанина Дмитра Кухарчука.