Черкаські волонтери підняли в небо унікальний безпілотник (ФОТО)

Довгі місяці роботи і безпілотник "Маргарита" піднявся у небо. Уже невдовзі він стане очима для бійців на передовій. Про це повідомляє голова ГО "Наш батальйон" В’ячеслав Скічко у Facebook.

"Вона піднялась в небо! Наша Маргарита! Кропітка робота десятків людей і допомога сотень. Змінювалась по ходу концепція, бо змінювались умови використання на фронті. Змінювались технічні завдання тих, хто з нею буде працювати. І з усім вдалося впоратися. Ми довго мовчали про неї, бо доводили всі агрегати та прилади до абсолютного робочого стану, щоб вона не підвела наших хлопців на фронті…", – пише волонтер.

Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці сотень небайдужих людей. Бюджет безпілотника перевищив початковий – 186 тисяч гривень.

"Сьогодні ми вже маємо можливість її показати, а невдовзі покажемо більше. І, звичайно, вже в дії там… на фронті! Ми майже завершили цей етап. А наступним буде вже доукомплектування її комплексу та самого підрозділу, де вона працюватиме", – додає В’ячеслав Скічко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаським волонтерам необхідні овочі для виготовлення сухпаїв.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут