Черкаські школи під наглядом департаменту освіти алярмово закупили відеокамери в "потрібного" підрядника

У Черкасах департамент освіти та гуманітарної політики взявся встановлювати у школах відеокамери. Відповідні договори з одним підрядником і впритул до 200 тисяч мали укласти самі навчальні заклади.

Про це у Facebook написав черкаський активіст Сергій Костенко.

"Школи настільки поспішали укладати договори, що було в систему Prozorro завантажено договори по 200 тисяч, які за кілька годин було скасовано і завантажено договори з допороговими сумами. А щасливим підрядником для 11 шкіл став ФОП Єщенко Андрій Володимирович", – пише Костенко.

За його словами, підрядник перевірений – він виграв тендер "Дирекції парків" на встановлення відеоспостереження в парку "Сосновий бір" на 1,4 мільйони. Тоді на тендер він виходив не як ФОП, а як ТОВ "Вектор Техно".

"В цій ситуації є інший момент — що, якщо розпорядники коштів школи, то чому департамент змушував їх укладати договір з одним підрядником і чому за безпеку міста має відповідати Департамент освіти? Останнім часом цей департамент перетворюється в якогось мутанта, який на себе бере дуже забагато різних напрямків діяльності міста", – додав Костенко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах частково запрацювали заклади освіти.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут