НовиниСпортЧеркаські самбісти стали найкращими на всеукраїнських змаганнях

Черкаські самбісти стали найкращими на всеукраїнських змаганнях

-

У селі Кароліно – Бугаз Одеської області відбувся Всеукраїнський турнір «Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та старшого віку.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Учать у змаганнях взяли спортсмени з Вінниці, Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківську, Житомира, Дніпра, Одеси та Сум. Черкащину представляли 9 спортсменів.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА

Владиславі Торопцевій вдалось вибороти золоту медаль у ваговій категорії 68 кілограмів серед юніорок.

Серед юнаків у ваговій категорії 65 кілограмів бронзова нагорода у Івана Прудіуса.

Нагороди до Черкас привезли спортсмени з чемпіонату України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, який також проходив у селі Кароліно – Бугаз Одеської області.

Андрій Болобан для Черкаської області виборов золоту медаль чемпіонату у ваговій категорії 100 кілограмів, а Артур Єфремов посів третє місце у ваговій категорії 82 кілограми.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині відбувся чемпіонат України з кінного спорту.