«Черкаські Мавпи» розривають контракт із Олександром Кобцем

«Черкаські Мавпи» припиняють співпрацю з вихованцем клубу – Олександром Кобцем.

Шокуючу новину повідомила пресслужба баскетбольної команди.

«Нам складно приймати це рішення, але воно є єдиним правильним поряд з бажанням дотримуватися принципів етики та чесної гри», – йдеться у повідомленні.

Клуб вважає, що Олександр Кобець брав участь у спортивних тоталізаторах і маніпулював результатами матчів у нинішньому баскетбольному сезоні. Тут переконані: з огляду на неприпустимість, аморальність та протизаконність подібних дій, продовжувати співпрацю із цим баскетболістом неможливо.

Всю наявну інформацію про дії гравця передають до Комісії з правових відносин Федерації баскетболу України та ініціюють розгляд цієї справи.

«Черкаські Мавпи» завжди виступають за чесну гру. Клуб попереджуватиме будь-які дії недобросовісного впливу на результати баскетбольних матчів. «Черкаські Мавпи» за чистий та чесний спорт!» – наголошують у клубі.

Ситуацію прокоментував і президент ФБУ, засновник баскетбольної школи «Черкаських Мавп» Михайло Бродський:

«Я любив цього хлопця, це все мої діти. Але у ФБУ розберуться по чесному. Ми можемо і в поліцію подати заяву, є кримінальна стаття, але саме по ньому не буду. В нашому баскетболі, поки я президент, подібне буде випалюватись. Навіть якщо це мій улюбленець», – написав Михайло Юрійович.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, «Черкаські Мавпи» у яскравому матчі здолали Миколаїв.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут