Черкаська поліклініка №5 відзначила своє 30-річчя 

30-річний ювілей відзначає «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» (раніше – поліклініка №5). У лікувальному закладі надають первинну медичну допомогу майже 60 тисячам жителів Черкас. Повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

За ініціативою керівника Миколи Тарасова у 2008 році заклад першим в Черкаській області був реорганізований в комунальне некомерційне підприємство «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». У 2018 році після реорганізації закладів охорони здоров’я м. Черкаси до складу центру увійшла педіатрична амбулаторія.

Нині в закладі працює 81 лікар та 111 медичних сестер, також в закладі проходять підготовку для самостійної роботи 9 лікарів-інтернів першого та другого року навчання.

Аби привітати колектив, до закладу завітали міський голова Анатолій Бондаренко і директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

«Колектив «П’ятого Черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» – це команда відповідальних і фахових людей. Ви підтримуєте кращі традиції медичної галузі, підвищуєте рівень якості та доступності медичної допомоги населенню міста. Зі свого боку міська влада надаватиме вашому закладу усю можливу допомогу», – зазначив директор профільного департаменту.

«Від імені громади міста дякую вам за те, що міцно тримаєте медичний фронт. Бажаю, щоб 31-річчя вашої медичної установи ми відзначали вже у мирній Україні», – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

З нагоди свята медалями «За сумлінну працю» нагородили директора, доктора медичних наук Миколу Тарасова (загальний медичний стаж роботи – 40 років) і головну медичну сестру Тетяну Шевчук (стаж роботи в закладі  – 30 років). Увесь колектив центру відзначили подякою міського голови. Подяки вручили також сімом кращим працівникам закладу.

Читайте також: 

Директори шкіл Черкас перевіряли знання української мови (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net