«Черкасиобленерго» змінило адресу електронної пошти

Важливе повідомлення для усіх споживачів, електропостачальників та інших контрагентів, які ведуть листування з ПАТ «Черкасиобленерго»: у Товаристві розпочав діяти новий сервіс електронної пошти. Це означає, що відтепер електронні листи до усіх споживачів, а також інших організацій та партнерів, з якими співпрацює Товариство, надсилатимуться з нової корпоративної електронної пошти. Повідомляють на сайті ПАТ «Черкасиобленерго».

Відтак, усі поштові адреси ПАТ «Черкасиобленерго» змінились з «адреса@obl.ck.energy.gov.ua» на «адреса@cherkasyoblenergo.com».

Наприклад, відтепер електронна адреса головного офісу ПАТ «Черкасиобленерго» змінилась на kanc@cherkasyoblenergo.com, електронна адреса кол-центру 24/7 на – callcenter@cherkasyoblenergo.com, електронна адреса інформаційно-консультаційного центру на – ikc@cherkasyoblenergo.com.

Також важливо зазначити, що усі листи, які надійдуть на попередню електронну адресу прийматимуться лише до 31 грудня 2022 року. З 1 січня 2023 року усі електронні адреси, які закінчуються на @obl.ck.energy.gov.ua перестануть функціонувати.

Нагадуємо, що сервісні центри ПАТ «Черксиобленерго»: кол-центр та інформаційно-консультаційний центр працюють в штатному режимі.

Товариство поважає свого споживача, дбає про його вчасне інформування та комфорт обслуговування. Тож просить врахувати зміни щодо нового сервісу електронної пошти під час наступного листування з нами.

Дякуємо за розуміння! Працюємо заради безаварійного та надійного розподілу електричної енергії!

Читайте також:

Через вайбер, телеграм чи по телефону: як передати показники до “Черкасиобленерго”

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net