Через водопілля питна вода деяких сіл Черкащини не відповідає нормам

У населених пунктах Черкаської області, які постраждали від підтоплення, провели дослідження 23 проб питної води джерел централізованого та нецентралізованого водопостачання. У 9 виявили відхилення від норм. Про це повідомила пресслужба Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Дослідили воду з водогону села Ліпляве та криниць сіл Кононча, Гамарня, Михайлівка, Гута Михайлівська, Хмільна, Хутір-Хмільна Канівської та Ліплявської територіальних громад.

З них 2 проби води питної з приватних криниць с. Михайлівка не відповідали гігієнічним нормативам за мікробіологічними показниками та 7 проб води питної з приватних криниць сіл Хмільна, Хутір-Хмільна, Михайлівка – за окремими санітарно-хімічними показниками.

Інформацію про результати досліджень з рекомендаціями щодо забезпечення населення доброякісною питною водою, проведення необхідних профілактичних заходів, направлена керівникам органів місцевого самоврядування.

Читайте також:

Для увічнення пам’яті воїнів полку «Азов», серед яких були й черкасці, сквер «Митницький» перейменують на честь Героїв Азову. Таке рішення ухвалили на засіданні топонімічної комісії Черкаської міської ради.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net