Черешня з Умані через черги не поїхала в Європу

Уманська фруктова компанія» відмовилася від експорту своєї продукції. Одна із основних причин – черги на кордоні. Про це повідомив сайт AgroTrend.

Підприємство «Уманська фруктова компанія» завершило сезон збору черешень. Цьогоріч урожай склав 116 тонн ягід. У компанії зізнаються, що реалізація продукції цього року була непростою. Через черги на кордоні «Уманська фруктова компанія» цьогоріч вимушена була відмовилася від експорту.

«По-перше, не було весняних приморозків, тому черешня вродила, як кажуть, у «кожної бабусі». Пропозиція була велика. По-друге, експортувати черешню було складно, бо на кордоні машини стояли по кілька діб. Тому увесь урожай залишився в Україні», – розповіла керівник проекту Оксана Гордій.

За її словами, весняні прогнози на високу ціну черешні в Україні у зв‘язку з відсутністю мелітопольської не справдились.

Уманська черешня

Засновниками «Уманської фруктової компанії» є Оксана та Віктор Гордій. Останній є засновником Уманського тепличного комбінату.

На Черкащині велику частину плодоовочевого ринку займає Уманський тепличний комбінат. Там з початком війни обсяг урожаю зменшився на 40 %. Більше того, підприємство страждало від обстрілів. Було пошкоджено скло на кількох теплицях.

Через небезпеку, перебої з постачанням, проблеми з логістикою робота підприємства значно ускладнилася. Утім, комбінат продовжує працювати і навіть експортувати продукцію.

Комбінат надіслав уже більш ніж 160 тонн огірків та помідорів для українських лікарень, військових, територіальної оборони та переселенців.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net