Архітектор показав, яким буде черкаський планетарій після реконструкції

Віталій Солодкий, архітектор із Черкас, показав ескізи, як виглядатиме черкаський планетарій після реконструкції. Нагадаємо, що будівлю планетарію викупила будівельна компанія «Надія».

Надія - планетарій

За словами Віталія Солодкого, проект нового об’єкту закінчений. «Реконструкція планетарію. Концепція закладу. Бутік- готель. Планетарій відновимо в сучасній формі, згідно нових технологій. Це буде на покрівлі. Тематичне кафе. Планетарій».

Нагадаємо, що власник будівельної компанії «Надія»  Андранік Казарян запевняв. що на цьому місці не збудують висотку. Тут планують зробити готель.

надія планетарій

«Ми залишимо будівлю в тих самих межах, що є. Ми не руйнуватимемо пам’ятку архітектури і не будуватимемо висотку. Будівля як була, так і залишиться. Єдине, що змінимо, це повна реконструкція в середині, і оновимо ззовні. Наприклад, приберемо будівлю котельні, яку добудували ще за радянських часів, реконструюємо бетонний вхід, який збудували ще в часи в СРСР, відкриємо замуровані вікна, поставимо дерев’яні рами, оновимо фасад. У середині змінимо планування. Дерев’яні балки, які там є, вже застаріли, тому все там доведеться міняти», – розповів черкаський забудовник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, будівельна компанія Черкас придбала приміщення колишнього планетарію

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
4 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
Оксана
1 рік тому

Реконструювати це необхідно. А отель там навіщо?

Нина
Нина
1 рік тому

Верить Казарянам? Это же армяне.

Shelter
Shelter
1 рік тому

Просто жах…Ще жодна будівля в місті саме місто не прикрасила…

КИЦЯ
КИЦЯ
10 місяців тому

ВСЕ МАЛО КОГДА он уже НАЖРЕТСЯ 7 ВСЕ ГОТЕЛИ в г. ЧЕРКАССы ПУСТУЮТ ! НА Х”Я ЕЩЕ ОДИН 7

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net