Андрій БОРТНИК: «Черкаській ТРО потрібні програмісти та ІТ спеціалісти»

Андрій Бортник відомий черкаський підприємець, в минулому політик, а віднедавна офіцер 118-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Він розповів, що нині Черкаська ТРо потребує програмістів. Про це інформує преслужба бригади на своїй сторінці в мережі Фейсбук. 

Пане Андрію, чому зараз виникла потреба залучення до ЗСУ саме фахівців ІТ напрямку?

Війна, яку ми ведемо проти агресора-росії, змінюється. Вона стає більш інтелектуальною, дистанційною та комп’ютеризованою. Сучасне озброєння, засоби спостереження та виявлення ворога неможливе без комп’ютерної техніки. Відповідно, нам потрібні фахівці, які будуть її обслуговувати та налаштовувати для виконання бойових задач.

Які вимоги до фахівців, які вам потрібні?

Насамперед бути патріотом своєї країни та мати бажання бути корисним Збройним силам. Щодо професійних вимог то вони такі:

  1. DevOps інженер:

– configuration as code

– linux, routerOS

– containers, docker

– cloud-init

– networks

  1. Інженер з досвідом розробки під FPGA:

– досвід програмування FPGA (бажано досвід роботи з SDR модулями на базі Cyclone)

– verilog, python

– sdr radio

Які задачі мають виконувати інженери-програмісти?

Нам потрібні люди для розробки та вдосконалення програмного забезпечення засобів радіоелектронної боротьби та кіберзахисту. Тестування, відладки та експлуатації апаратно-програмних комплексів. Якщо людина готова одягти форму, прийняти присягу та стати частиною Збройних сил України, вона матиме усі соціальні права та забезпечення військовослужбовця. Можливий перевод з інших частин. Тож, якщо бажаєте, щоб ваші знання та розум приносили реальну користь для захисту держави – запрошуємо в нашу команду. За другою вакансією готові також співпрацювати з фахівцями на волонтерських засадах.

Читайте також на сайті vikka.ua

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net