«ЧЕЛУАШ» відвідали ліцеїсти: щоб побачити, як працює техніка (ВІДЕО)

Комунальне підприємство ЧЕЛУАШ відвідали учні автодорожнього ліцею. Юнакам розповіли, як працює великогабаритна та спеціальна техніка. Повідомляє власний кореспондент ВІККА.

ЧЕЛУАШ автодорожній ліцей

Родзинка технопарку – шістнадцятитонний грейдер. За словами головного інженера підприємства, такий великий у Черкасах – один.

Олексій навчається на випускному курсі. Скоро стане кваліфікованим слюсарем-водієм. Цікавиться габаритною технікою. Як кермувати – вже знає.

ОЛЕКСІЙ, УЧЕНЬ ЧЕРКАСЬКОГО АВТОДОРОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ

На трактори сідав раніше. Де бачив, де міг, просився, бо цікаво. Треба враховувати габарити і бути уважним.

А от Іван – першокурсник. Вже обрав майбутнє місце для практики.

ІВАН, УЧЕНЬ ЧЕРКАСЬКОГО АВТОДОРОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ

Скоріше всього, буду спочатку буду ремонтувати, дивитися. Наберуся досвіду. Потім може буду водієм. Побачимо, як воно буде все. Практику може й тут буду проходить.

Досвідом із хлопцями ділиться автослюсар Микола. Сам навчався на тракториста. Каже, робота нескладна, якщо знати свою справу.

Наставниця майбутніх водїів та слюсарів каже: у їхній справі практика – найголовніше. Тому прагнуть показати здобувачам освіти, що їх чекає у професії.

ОЛЕНА ПЕТРЕНКО, МАЙСТЕР ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ ЧЕРКАСЬКОГО АВТОДОРОЖНЬОГО ЛІЦЕЮ

Вони випускаються. Перспективи їхньої майбутньої професії, де вони можуть застосувати свої знання, де вони можуть працювати, ну і надалі що їм робити в житті.

ЧЕЛУАШ комунальна техніка

У колективі «ЧЕЛУАШУ» працює понад 240 осіб. Технопарк нараховує близько 50 одиниць. Це легкові, вантажні автівки, трактори і спецтехніка. Нові надходження – чи не щорічні. Тому тут є можливість працювати із сучасною технікою. Розповідає головний інженер. Кваліфіковані спеціалісти потрібні.

ОЛЕКСАНДР ГУЛЕНКО, ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КП «ЧЕЛУАШ»

Невеликий відсоток, але потім ці учні приходять до нас на практику. І багато хто лишається у нас на роботу. І слюсарі, і водії тракторів.

Дивіться також:

Відходи перетворити на красу: як черкаські ОСББ сортують і здають вторсировину (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x