Юні науковці з Черкащини отримали 10 тисяч гривень за свої уміння (ВІДЕО)

Знання варті грошей. Юні шполянські науковці отримали 10 тисяч гривень за свої уміння. Під часфестивалюSummerChallenge, що пройшов напередодні в Черкасах, відбувся фінал проекту "Наукова ліга". Це ініціатива відомого на Черкащині аграрія Олега Васецького.

Павло Карась, депутат Черкаської міської ради: "Спонсором даної програми є відома в Черкасах фірма "Урожай". І я дуже вдячний директору "Урожая" пану Олегу Васецькому. Він підтримав дану ініціативу".

Протягом місяця близько 250-ти школярів Черкащини змагалися між собою.

Богдан Древетняк, учень: "З "Наукової ліги", то це надути шарик завдяки оцету і соди. Мені сподобалось".

Тетяна Браганець, вчитель Шполянської ЗОШ №5: "В основному потрібні були знання із математики, хімії, фізики, на логіку дуже багато було таких задач. Діти стали дружнішими, вони допомагали один одному, розподіляли ролі, що вони будуть робити, я своїх дітей ніби з іншого боку побачила".

Вісім команд, що виявилися найкмітливішими, приїхали до Черкас, аби позмагатися за фінансову винагороду.

Ольга Касьянова: "Було вирішено, що фіналісти проекту приїдуть до Черкас, щоб серед них вибороти уже в змаганнях спортивних і ще додатково у наукових вибороти перше місце".

Завдяки проекту наукового шоу та інтерактивним заняттям діти отримали змогу підкріпити свої теоретичні знання певним практичним досвідом.

Павло Карась, депутат Черкаської міської ради: "Наука це цікаво, наука – це корисно. Нашій країні вкрай потрібні майбутні науковці. І такі проекти дають можливість таким науковцям з'явитися. Можливо тут на цій сцені на цій площі бігає майбутній нобелівський лауреат".

Також за результатами конкурсу частина учнів відвідають музей експериментальної науки у місті Києві за фінансової підтримки Олега Васецького. А учні, які напишуть важливі для впроваждення в сільське господарство проекти, отримають кошти на їх реалізацію.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net