Як черкащанам швидко та зручно оплатити електроенергію, спожиту у грудні

Черкащани, які не провели остаточний розрахунок з ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію, спожиту до 1 січня 2019 року, отримують одразу дві квитанції.

Одна – від компанії постачальника ТОВ "Черкасиенергозбут" за спожиту електроенергію у січні 2019 року. Друга квитанція – з інформацію щодо розміру заборгованості перед ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію, використану до 31.12.2018 року включно.

Для черкащан, що сплачують дані послуги через Приват24, повідомляємо, що шаблони оплати за електроенергію грудня 2018 р. відкрито з діючими для погашення боргу реквізитами. Шаблони містять всі необхідні дані для здійснення оплати. Платежі приймаються у стандартному режимі у всіх каналах оплати ПриватБанку.

Для нових клієнтів, що вперше здійснюють оплату через канали приймання платежів ПриватБанку, пошук одержувача платежу проводиться за назвою підприємства або за ЄДРПОУ.

Додатково звертаємо увагу клієнтів ПриватБанку – найвигіднішим каналом оплати послуги є Приват24, адже максимальна комісія там складає 3 грн.

Перед здійсненням платежу не забувайте перевірити реквізити компанії, якій сплачуються кошти, номер особового рахунку та суму, яка зазначена в рахунку.

Нагадуємо, з 1 січня 2019 року в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. Відтепер послуги з постачання електричної енергії буде надавати ТОВ "Черкасиенергозбут", а послуги з розподілу електричної енергії – ПАТ "Черкасиобленерго".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net