У Каневі влаштували святкові гуляння та говорили про переваги будівництва ГАЕС (ВІДЕО)

У Каневі містяни гучно відзначили день Святого Василя. Дітей і дорослих об’єднали традиційні зимові забави, колядки та щедрівки, смачні млинці та гарячий чай. Народно-обрядове гуляння у тутешньому козацькому стані зорганізували канівський козацький полк та спілка АТОвців. А підтримала держкомпанія "Укргідроенерго" – один з найбільших роботодавців району, якому належить Канівська ГЕС. Енергетики розповідають: свято підтримали, бо пропагують повагу до історії і традицій краю.

Олександр Кукса, керівник проекту "Укргідроенерго": "Те, що кажуть, що "Укргідроенерго" хоче зруйнувати культурні і історичні пам’ятки – це неправда. Наша компанія докладає безліч зусиль, аби зберегти пам’ятки культури, які є в межах будівництва Канівської ГАЕС"

Василь Спіжовий, отаман Канівського козацтва:"Вони йдуть назустріч, ми йдемо назустріч. В плані екології вони готові на будь-які, в межах розумного, поступки"

Гості свята мали змогу поєднати приємне з корисним – не тільки відпочити і долучитись до народних звичаїв, а й більше дізнатись про плани зведення Канівської ГАЕС і перспективи працевлаштування на будівництві. Тож на масових гуляннях представники компанії розповідали про список професій, які будуть найзатребуванішими на будівництві. Усіх охочих запрошували реєструватися у спеціальній базі вакансій.

Василь Гринь, директор Канівської ГЕС:"Ми, в основному, будемо залучати місцевих громадян: будівельників, бетонників, арматурників. Тих людей, які потрібні на будівництві Канівської ГАЕС. Канів потрібно розвивати економічно"

Серед найзатребуваніших професій на будівництві Канівської ГАЕС – арматурники, бетоняри, монтажники, муляри, стропальники, штукатури. А ще – водії, автослюсарі,машиністи будівельної техніки,електрозварники, електромеханіки, електромонтажники, ізолювальники. Загалом же, за 7 років, що триватиме будівництво ГАЕС, планується створити 2 тисячі робочих місць. І більшість з них – саме для канівчан, що потребують працевлаштування.

Юрій Паньковецький, голова ГО учасників АТО "Побратим-Схід":"Звичайно, що ГАЕС буде їм дуже гарна підмога. І охорона там потрібна, і багато хто ще. Тим паче, ті, хто з АТО – вони навчені працювати"

Енергетики розповідають: ПАТ "Укргідроенерго" нині один з найбільших працедавців на Канівщині. На сьогодні середня зарплата спеціалістів Канівської ГЕС – 8 800 грн. Окрім гідної оплати працівники також отримують повний пакет соціальних гарантій. Тож, кажуть, усім задоволені.

Олександр Жорновий, начальник відділення Канівської ГЕС: "Люди, які працюють на станції, отримують, перш за все, стабільну роботу, стабільний заробіток. У нас останні 10-15 років стабільно виплачується заробітна плата. Стабільно вона підвищується. Стабільно набираються нові молоді кадри"

Компанія "Укргідроенерго" зарекомендувала себе не тільки, як стабільний роботодавець. Це також один з основних платників податків на Канівщині. Як повідомлялося, за 11 місяців минулого року Канівська ГЕС сплатила 37 мільйонів гривень податків. 18 мільйонів з них напряму чи як субвенції повернулися до обласного, місцевого та селищних бюджетів. Долучитись до такої потужної команди можна зареєструвавшись для працевлаштування у відділі кадрів Канівської ГЕС за телефоном: 0 (4736) 3-14-99. Або електронною поштою ok@kn.ges.energy.gov.ua.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут