«ПриватБанк» запровадив новий сервіс

«ПриватБанк» та експрес-доставка «Меркурій» запровадили мобільний додаток, що дозволить кур’єрам компанії приймати оплату за послуги за допомогою пластикових карт «Visa»/«MasterCard». Як повідомили в банку, тепер клієнти експрес-доставки «Меркурій» можуть оплачувати товари та послуги не лише готівкою, а й банківськими картками безпосередньо при доставці кур’єром. Крім того, прийом безготівкових платежів дозволить компанії підвищити якість обслуговування клієнтів і безпеку роботи кур’єрів, а також автоматизувати облік оплати замовлень.

«Унікальна можливість оплати товарів у кредит, а також вирішення одвічної проблеми кур’єрських служб із безпекою готівкових розрахунків і рештою дає новий поштовх розвитку кур’єрського бізнесу, – говорить заступник голови правління «ПриватБанку» Олександр Вітязь. – Зручний прийом платежів по картах зробить клієнтів задоволеними та щасливими».

Мобільний еквайринг для кур’єрів «Меркурія» працює на всіх мобільних пристроях на базі Android. Завантажити додаток можна безкоштовно. Для використання сервісу достатньо бути співробітником компанії. Всі платежі захищені багаторівневою системою безпеки, яка практично унеможливлює несанкціонований доступ до картки.

«З технологіями «ПриватБанку» ми пропонуємо нашим клієнтам новий рівень сервісу, – говорить директор із економіки експрес-доставки «Меркурій» Людмила Хоречко. – Прийом безготівкових платежів особливо цікавий організаціям, які торгують через інтернет. Тепер істотно полегшена робота наших кур’єрів і бек-офісу, а інтернет-магазини отримують кошти прямо на р/р, що дуже зручно та вигідно. Ми вдячні банку за відмінну ідею та її втілення».

Технологія мобільного еквайрингу «ПриватБанку» «iPay» працює на українському ринку з 2010 року і є найпопулярнішою на території СНД. За даними на 25 червня, активними користувачами системи є більше 150 тисяч клієнтів. Найактивніше мобільний еквайринг «ПриватБанку» використовується в таксі, у сферах побутових і страхових послуг і т. д.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net