«ПриватБанк» пропонує черкащанам купувати товари на виплат

Торгові мережі «Ельдорадо» та «Фокстрот» спільно з «ПриватБанком» надали черкащанам можливість купувати товари на виплат. Ця програма стартувала 18 вересня 2013.

Як уточнили у прес-службі банку в Черкаській області, тепер покупці всіх 5 магазинів «Ельдорадо» та 5 магазинів «Фокстрот» можуть відразу ж придбати необхідний товар, а оплачувати його частинами протягом півроку, не переплачуючи при цьому ні копійки.

«Оплата частинами» – популярне пропозиція від «ПриватБанку», що дозволяє купувати товари в розстрочку до 6 місяців без будь-якої комісії.

На сьогодні безпроцентну розстрочку за допомогою сервісу «ПриватБанку» «Оплата частинами» пропонують більше 700 черкаських торгових точок. Із кожним місяцем, відзначають у банку, їх ставатиме все більше, а це означає, що практично будь-який товар можна буде придбати з розстрочкою платежу.

Сервіс безвідсоткового кредитування «Оплата частинами» працює в більшості найбільших українських мереж із продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. За його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 6 рівних частин. Кредит оформляється автоматично безпосередньо біля каси, а договором стає чек із усіма необхідними реквізитами. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця буде безкоштовним.

У Черкасах за програмою «Оплата частинами» протягом нинішнього року зроблено 5000 покупок на суму більше 15 млн грн. До цієї програми підключені найбільш великі торгові точки міста «Comfy», «Алло » і т.п. Усього розплатитися частинами можна в понад 700 точках Черкас. Тільки за останній місяць до цього унікального сервісу підключилися 100 торгових підприємств Черкас та області.

«ПриватБанк» – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 18,6 млн рахунків індивідуальних клієнтів, 240 тис. корпоративних клієнтів, 619 тис. приватних підприємців. За даними на 1 липня 2013 року, активи банку становлять 190 900 000 000 грн, капітал – 19,7 млрд грн, чистий прибуток банку за перше півріччя 2013 року – 1382000000 грн. У регіональній мережі банку працює 3 476 філій і відділень, більш 8200 банкоматів, 9009 терміналів самообслуговування.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net