Екс-підлегла Сергія Одарича три години скаржилася на нього судді

Екс-підлегла Сергія Одарича три години скаржилася на нього у столичному суді. Валентина Мироненко певна: з мерії він її звільнив винятково через особисту неприязнь. Колишній міський голова такі звинувачення відкидає. Їх Сергій Одарич називає притягнутими за вуха, як і всю кримінальну справу проти нього. Нагадаю, прокуратура інкримінує колишньому меру незаконне звільнення шістьох працівників міськвиконкому та невчасне поновлення їх на посадах. Із новою серією судових баталій – Вікторія Курченко.

П’ять років, як вона – не чиновниця. І тільки тепер прокуратура спохватилася. Екс-очільниця міського управління економіки – одна з шести потерпілих у кримінальній справі проти Сергія Одарича. Фільмувати судовий процес не можна – проти самі ж потерпілі.

Валентина Мироненко, потерпіла: «Я є законослухняною громадянкою. Я маю дві вищі освіти, великий досвід роботи. Я знаю, які наслідки правопорушень. Я не погоджувалася виконувати незаконні рішення міського голови Одарича».

Через це, переконує Валентина Мироненко, вона й потрапила в немилість до мера-Одарича. Та на суді з’ясовують: на нібито незаконні мерові рішення посадовиця жодного разу не скаржилася правоохоронцям. Приклади його буцімто злодіянь – лише на словах. Із Одаричем вона особисто навіть не спілкувалася. Зате мала кілька дисциплінарних стягнень.

Сергій Одарич, обвинувачуваний: «Усі звинувачення на мою адресу базуються на якихось гіпотетичних припущеннях, висловлюваннях якихось інших людей і таке інше. Я думаю, що суд дасть об’єктивну оцінку цьому, що це є надуманим, звинувачення абсолютно притягнуті за вуха».

Свого поновлення на посаді екс-чиновниця домоглася через інший суд. Та повертатися їй було нікуди, пояснює Сергій Одарич. Бо від її звільнення мерію реформували кілька разів.

Микола Кудрявцев, адвокат Сергія Одарича: «Насправді рішення суду в цивільній справі не має преюдиціальне значення для суду у кримінальній справі. Навпаки суд фактично може встановити умисел, вину у вчиненні кримінального злочину або спростувати її. І це може бути підставою для перегляду цивільних рішень, навпаки – ніколи».

Валентина Мироненко наполягає: роботу, а потім здоров’я втратила виняткового через мерову неприязнь. За це вимагає з нього 400 тисяч гривень компенсації. Захист Одарича впевнений: усі звинувачення його екс-підлеглої розсиплються, як у суді дійде черга до свідків.

Наталія Кругляк, державний обвинувач: «Усе відбувається, як я вже зазначала, відповідно до закону. І після закінчення стадії допиту потерпілих, ми перейдемо до дослідження показів безпосередньо в суді свідків, які зазначені і зі сторони захисту, і зі сторони обвинувачення».

Наступне слухання призначили на 7 листопада. Тоді й допитають решту потерпілих.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net