Перемога енергетиків: «Черкасиобленерго» офіційно – не банкрут

Про це під час прес-конференції в головному офісі товариства повідомило керівництво компанії. За словами директорки із правових, майнових і корпоративних відносин Катерини Беспалової, у банкрутстві ПАТ «Черкасиобленерго» перебувало понад 16 років. Нині ухвалою Господарського суду в Черкаській області справу закрито.

Так званий борг «Черкасиобленерго» перед Агентством регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу виник ще у 2004 році. За начебто поставлений соняшник. Відтоді на підприємстві штучно створили фінансову кризу, пояснюють енергетики. А коли його очолила Світлана Кузьмінська, пригадують на «Черкасиобленерго», тут почався розпродаж майна. Тоді як процес виведення компанії із кризи розпочався лиш чотири роки тому. Тоді «Черкасиобленерго» очолив Олег Самчук.

За роки керівництва Олега Самчука компанія погасила перед «Енергоринком» борг у понад вісімсот мільйонів гривень. А працівники «Черкасиобленерго» отримали зарплатню за пів року затримки. Також на підприємстві активно виконують інвестиційні програми та численні ремонти.

Підтримують компанію і депутати різних рівнів. Вони, кажуть на «Обленерго», допомагають у відстоюванні інтересів підприємства та його працівників.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут