Обіцянки-цяцянки

-

- Advertisment -

Сьоме місце в державі посідає Черкаська область за показниками соціально- економічного розвитку. Така комплексна оцінка найбільше тішить обласне керівництво. Зустрічаючись з представниками мас-медіа на щоквартальному звіті, губернатор Олександр Черевко наголосив на тому, що Черкащина прогресує. Адже на початку 2009 року за соціально-економічними показниками наша область посідала 22 місце. Завдяки чому черкаський регіон зробив крок вперед та які фактори ще донині гальмують розвиток економіки – у сюжеті далі.

Традиційно на початку звіту – лише про здобутки. Губернатор Черевко гордо повідомляє: Черкащина знову лідирує. 2 місце – за показниками економіки і 3 – за інвестиційною діяльністю. З успіхами – все. Далі – гучна критика центральної влади, яка лише обіцяє, але не виконує. Приміром, державна програма «Шкільний автобус» цього року існує лише на папері.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Гарно звучить «26 автобусів». Мабуть, багато хто читав в інтернеті, що держава виділила 5 млн. на цю програму. А де ті гроші? Де ті автобуси?».
Чим більше запитань без відповіді, то більше роздратування в голосі. Пан Черевко називає непрофінансовані державою програми. Серед них підвідний газопровід, ЖКГ, питна вода. Поряд з тим, об’єкти, які фінансуються зі Стабілізаційного фонду, залишені напризволяще.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Драбівській школі потрібно 3 млн., Геронимівській потрібно 600 тисяч, дали 300. Всі

об’єкти, які фінансуються з Стабілізаційного фонду, профінансовані на 18%. І ті навіть, мізерні кошти, які заплановані, не фінансуються».
Найбільший біль для пана Черевка – це «заморожені» об’єкти соціально-культурного призначення: Обласна дитяча лікарня, музей Т. Шевченка у Каневі та резеденція Б. Хмельницького в Чигирині. На ці об’єкти з державного бюджету – жодних асигнувань.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Хто тільки не обіцяв: і Президент, і голова Верховної Ради. За планом, Канівський музей вже 22 червня мав запрацювати. В результаті все – без змін».
Загальна вартість об’єктів незавершеного будівництва на Черкащині складає майже півмільярда гривень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Золотоноші відкрили офіс підтримки підприємців «Зроблено в Україні»

На Черкащині відкрито ще один офіс ініціативи «Зроблено в Україні». Він розташований у Золотоноші на базі місцевого центру зайнятості....

У Смілі планують піднімати тарифи: що і на скільки зросте

У Смілі, в Черкаській області, комунальне підприємство планує підняти тарифи на водовідведення та водопостачання. Їх мають намір запровадити із...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x