Брудні гроші

Наркоторгівля, торгівля зброєю та людьми, продаж людей на органи. Всі ці злочини, які набули світових масштабів, об’єднує ще дещо. Всі вони передують іншому злочину – відмиванню брудних грошей, зароблених на цих жахливих видах бізнесу. На Черкащині таким чином лише з початку року намагалися відмити більше сімнадцяти мільйонів гривень. Це тільки те, що встигли відстежити відповідні служби. Хто впіймав фінансових злочинців на гарячому – дізнаєтеся з наступного сюжету.

В Україні з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, бореться спеціальна структура – Державний комітет фінансового моніторингу. На Черкащину, аби навчити працівників податкової та регіонального підрозділу фінансової розвідки боротися з відмиванням кримінальних доходів, приїхав заступник голови Держфінмоніторингу Валерій Кірсанов. Він розповів, що готівкові кошти нині найчастіше відмиваються у гральному бізнесу та у сфері земельних відносин.
Валерій Кірсанов, заступник голови Державного комітету фінансового моніторингу України: «Така категорія, як голови сільрад, бюрократи, які працюють на селі, використовується злочинцями для таких схем. У сфері земельних відносин і відбувається відшкодування готівкових грошей».
Держфінмоніторинг – структура порівняно нова, їй всього чотири роки. Проте останнім часом кількість виявлених злочинів у сфері відмивання брудних грошей зросла у сотні разів. Це свідчить як про збільшення

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net