На освіту в області виділено понад мільярд гривень

Цьогоріч на фінансування освітньої галузі в області виділили понад мільярд гривень. Днями обговорити актуальні питання шкільної освіти до Черкас приїхали директори шкіл та вчителі з усієї області. Вони проаналізували здобутки й прорахунки в освітній сфері за минулий рік та висловили побажання, як удосконалити роботу наступного року. Детальніше – у наступному сюжеті.

Цьогоріч на фінансування освітньої галузі в області виділили майже мільярд двісті тисяч гривень. Це на сто мільйонів гривень більше, ніж торік. Про це учасникам конференції повідомив голова обласної ради Володимир Гресь. За ці гроші цьогоріч вдалося зробити чимало, підтвердили представники регіонів Черкащини.
Валерій Буркацький, голова Золотоніської РДА: «Встановлено 352 одиниці сучасної комп’ютерної техніки, до мережі інтернет підключено 20 шкіл. У цьому році виділено додаткових коштів з районного бюджету на капітальний ремонт освітніх закладів понад 300 тис. грн.».
Утім, ще є над чим попрацювати, говорили освітяни. Зокрема, нині на досить низькому рівні залишилося матеріально-технічне забезпечення деяких шкіл. Не виконуються програми «Вчитель» та «Шкільний автобус». Учасники зібрання також дійшли висновку, що необхідно більше уваги приділяти позашкільному вихованню та розвитку культури та духовності школярів. На їхню думку, цьому сприятиме запровадження в школах курсу християнської етики та збільшення кількості безкоштовних гуртків.

Ірина Василенко, заступник директора з виховної роботи спеціалізованої школи № 33 ім. В. Симоненка (м. Черкаси): «До цього часу в нас в школі не було такого курсу як християнська етика, а це зараз дуже актуально. Тому, я думаю, варто буде нам в цьому навчальному році запровадити такий курс, підготувати вчителів, допомогти їм в цьому».
Наприкінці конференції найкращі педагоги області отримали нагороди.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net