Сенсація! З’явилася дорога без ям!

Асфальтованих доріг у Черкасах побільшає. Вже добігає кінця капітальний ремонт вулиці 2-го Українського фронту, що у Дахнівці. Він виконаний вже на 70%. До цього тут була лише ґрунтова дорога. На черзі – капітальний ремонт вулиці Хрещатик на відрізку від Університетської до Кірова. Коли вже можна буде проїхатися новою асфальтованою дорогою – дивіться у наступному сюжеті.

Світлана Пічугіна, кореспондент: «Яма на ямі, вибоїна на вибоїні. Такими вже звикли бачити черкаські дороги городяни та гості міста. Проте міська влада вже робить реальні кроки для покращення цієї ситуації».
У Дахнівці на вулиці 2-го Українського фронту кипить робота. Підрядні організації працюють із випередженням графіку, щоб закінчити асфальтування дороги до першого вересня. Загальна довжина вулиці – 600 метрів, площа, де потрібно покласти асфальт, – три тисячі чотириста метрів.
Олексій Леонов, начальник управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК: «У нас заплановано закінчити роботу за 5 місяців, поки що ідемо із випередженням графіку. За 2 місяці фактично зроблена основна частина роботи».
Місцеві жителі вже звикли користуватися звичайною ґрунтовкою. Для того, щоб тут була цивілізована дорога, необхідно було робити все з нуля. І дорожнє покриття, і бордюри, і тротуари. Окрім того, на вулиці встановлять 36 нових ліхтарів. Проте така добра справа, як капітальний

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net