Дотацію – на зарплати

Дотацію – на зарплати. На позачерговій сесії обласної ради розподілили майже 62 мільйони гривень додаткових надходжень з державної скарбниці. Цільове призначення дотації – повністю задовольнити потреби в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ та проведення розрахунків за енергоносії, спожиті бюджетними установами. Державні гроші отримають 579 бюджетів області, найбільше – Черкаси та Умань.

Голосувати за розподілення державної дотації з сімдесяти п’яти черкаських депутатів зібралися 64. Очільник головного фінансового управління облдержадміністрації повідомив, що зібранню передував копіткий розрахунок розподілення коштів, схвалений Мінфіном.
Володимир Кулеша, начальник Головного фінансового управління ОДА, депутат обласної ради: «Збільшено для області обсяг дотацій для фінансового вирівнювання на 61,9 млн. гривень, а також виплат допомог та коштів по пільговому проїзду».
Деякі депутати висловили думку про те, що дотація буде доречною і справедливою там, де в умовах кризи економили на зарплатах. Для тих, хто цього не робив, дотація – як додатковий бонус. Обласному центру нарахували найбільшу дотацію – майже 25 мільйонів гривень. Депутат Станіслав Овчаренко вимагав від мера пояснень, чому місто потребує такої дотації. У виступі Сергій Одарич повідомив, що лише на управлінському апараті мерії заощадили 5 мільйонів. Крім того, сума недоотриманих доходів до міського бюджету сягає 19-ти мільйонів.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкас: «Станом на сьогодні дефіцит бюджету складає 21,5 мільйона гривень».
Оскільки Умані також дісталася чимала дотація – 10 мільйонів – довелося звітувати про стан виконання міського бюджету і Юрію Бодрову. Та після його виступу присутні збагнули, що всіх не переслухають і проголосували за проект. Щоправда, зауваживши: виділення коштів – лише півсправи, треба контролювати їх використання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net