Робочий візит до Умані

Цими вихідними Умань зустрічала поважного гостя. Місто відвідав голова Верховної Ради Володимир Литвин. Хоча поїздка, як зізнався сам спікер, була незапланованою, але продуктивною. Спершу Литвин зустрівся з працівниками реабілітаційного центру для людей з особливими потребами. Головна тема розмови – політичні спекуляції навколо епідемії грипу. Потому спікер на власні очі побачив, як уманчани борються проти недуги. Подробиці – у сюжеті далі.

Голова Верховної Ради категорично та жорстко розкритикував поведінку політиків під час епідемії грипу. Мовляв, в Україні щодня в десятки разів більше людей гине від інших хвороб. І політиків це мало хвилює.
Володимир Литвин, голова Верховної Ради України: «Ця тема безпосередньо пов’язана з темою виборів. Не було б виборів – не було б проблеми щодо епідемії. Назву лише одну цифру: 450 тисяч людей щороку забирають серцево-судинні захворювання. І ніхто не кричить про епідемію».
Так само владі байдуже, за словами Володимира Литвина, до становища фармацевтичної галузі в Україні. Як наслідок, країна не має ліків власного виробництва проти свинячого грипу.
Володимир Литвин, голова Верховної Ради України: «За офіційною статистикою, максимально 30% – у нас ліки власного виробництва, все інше – це імпорт. Те, що сьогодні виробляється, значною мірою із субстанції іноземного походження».
За такою схемою працює фармацевтичний завод в Умані. Тут намагаються використати всі потужності, аби забезпечити країну необхідними ліками.

Сергій Ренський, голова правління ЗАТ «Технолог»: «Ми фактично зараз перевели всі свої лінії і виробляємо цю аскорбінову кислоту, щоб заповнити ринок і дати українцям ці вітаміни».
Як виробляють дефіцитну нині аскорбінку голова Верховної Ради побачив на власні очі. Заводчани запевнили спікера: найближчим часом спустошені полиці аптек поповнять вітамінними препаратами. Від Володимира Литвина вони ж попросили одного – навести лад у Раді.

Працівниця заводу: «Будьте добрі щось робіть там, об’єднуйтеся. Досить там фракцій, робіть одну та щось думайте. А то собачі бої там ставите».
Володимир Литвин пообіцяв це прохання врахувати. Натомість виконав обіцянку, дану під час попереднього візиту до Умані. У «Софіївці» власноруч посадив дуба. Та, як справжній козак, проїхався верхи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net