"Батьківщинівці" взялись вирішувати проблеми чорнобаївців (ВІДЕО)

У неформальній атмосфері та максимально відкрито. Чи не вперше за останні кілька років біля будинку культури села Іркліїв так гамірно та атмосферно. Про наболіле люди розповідають представникам Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" депутату Черкаської обласної ради Роману Буданцеву та заступнику Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Вадиму Івченку. За розмовою, з подвір’я делегація переміщається до зали.

Поспілкуватися, спитати поради та отримати допомогу від депутатів завітали жителі з різних куточків Чорнобаївщини. Говорили відверто та про нагальне. Серед основного – медичне обслуговування, пільги АТОвцям та питання обігу сільськогосподарських земель. Вадим Івченко та Роман Буданцев по черзі консультують селян. Кожну проблему розбирають до дрібниць.

Вадим Івченко, заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин: "Ми отримали ряд побажань та доручень. Те, що ми перетворюватимемо в законодавчі ініціативи, ми це будемо робити. Те, що потрібно допомогти, ми цим будемо займатися".

Пліч-о-пліч із однопартійцями проблемами людей цікавляться й батьківщинівці Роман Діскант та Юрій Тренкін. Деякі питання беруть на особистий контроль. А от завдання номер один для депутата Романа Буданцева – лобіювання вирішення проблем селян на обласному рівні. Кожне звернення, розповідь та прохання він нотує та фіксує до дрібниць. Аби жоден не лишився без уваги, потому – й допомоги.

Роман Буданцев, депутат обласної ради: "Прохання допомоги, багато питань взяті мною на замітку. Будуть вирішені. Багато питань депутат пояснив дуже доступно. Дуже корисна і для нас була ця зустріч і для жителів місця".

Кілька годин продуктивного спілкування. Селяни та депутати не цураються відвертої розмови. Останні ще й у деталях роз’яснюють людям комплексну модель прозорих земельно-орендних відносин. Аби кожен знав свої права та можливості. Переоцінити все почуте, кажуть селяни, неможливо.

Ірина Зінченко, учасниця зустрічі: "Не завжди можемо отримати відповіді на ті запитання, які нас цікавлять. А депутати, люди, які до нас приїжджають, можуть нас проконсультувати. У людей старшого віку є проблеми і завдяки таким зустрічам, вони можуть вирішити такі проблеми".

Після тривалого спілкування, депутати беруть на список кілька нагальних питань. Їх вирішення вони лобіюватимуть як на місцевому, так і всеукраїнському рівні.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x