Акція «Звичайне диво» від «ПриватБанку» (Відео)

Поки за вікном панує новорічно-різдвяна метушня, у дитячій обласній лікарні щохвилини йде боротьба за життя. У цьому відділенні цілодобово виходжують недоношених дітей. Таких пацієнтів тут називають ювелірними. Тому й рятівна техніка для них має бути відповідною.

Неонатальне відділення завдяки добродійникам укомплектували саме таким важливим для порятунку малечі пульсоксиметром і спеціальним шприцевим інфузійним насосом. Все – силами клієнтів «ПриватБанку», які долучилися до акції «Звичайне диво».

Підтримку «ПриватБанку» відчули й в інтенсивній терапії. Це апарат для штучної вентиляції легень. На його появу тут чекали роками. Черкаська обласна лікарня стала першим в області закладом і з таким технічним підсиленням.

Можливості цього апарату штучної вентиляції, кажуть медики, вражають. Адже прилад підсилений навіть інтелектуальною програмою, яка може самостійно слідкувати та контролювати стан пацієнта. Що неабияк підсилює медичну команду, враховуючи гострий брак кадрів, кажуть лікарі.

Сотні врятованих дитячих життів ціною лише одного кліку. Купити таке дороговартісне, а головне – рятівне, обладнання вдалося завдяки учасникам акції «Звичайне диво» від БФ «ПриватБанку» «Допомагати просто» та Mastercard, яка проводиться 4-й рік поспіль. Зібрані кошти організатори витрачають на подарунки для маленьких пацієнтів та технічне підсилення лікарень.

Торік учасниками акції стали майже 100 тисяч українців. Її умови дуже прості: потрібно зареєструватись на сайті банку. Потому з кожної транзакції 1 гривня перераховуватиметься на благодійність. І до неї додають по одній гривні «ПриватБанк» та Mastercard. Подарунки отримає близько трьох тисяч маленьких пацієнтів українських лікарень.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут