У команді мера Черкас – поповнення

У команді мера Черкас – поповнення. Мав два заступники, тепер їх буде троє. На цю посаду депутати міської ради затвердили Людмилу Зарічну. Вона – не черкащанка, але й не донеччанка, як зараз прийнято. Новообрана заступниця Сергія Одарича родом із Чернівецької області. Серед найпомітнішого в її послужному списку – робота міським головою Цюрупинська, що на Херсонщині. Та як мер не нахвалював пані Зарічну міським обранцям, опозиціонерам вона вже не подобається. Докладніше Вікторія Курченко.

У цій сесійній залі вона вперше. Біля трибуни – претендентка на крісло заступника міського голови Черкас. Її кандидатуру, як і годиться, пропонує депутатам сам Сергій Одарич.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Людина, яка має значний досвід роботи в галузях будівництва, ЖКГ, має досвід управління населеним пунктом, працювала на посаді 1-го заступника очільника м. Цюрупинськ, далі – обиралася міським головою».
Як не нахвалює мер кандидатку, та опозиція відразу бунтує. Не розуміє: навіщо легіонер на такій важливій посаді.
Роман Діскант, депутат Черкаської міської ради (фракція «Батьківщина»): «У нас тоже есть специалисты и по строительству. Тоже есть специалисты, которые возглавляли определенные направления».
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Сьогодні ми маємо серйозний брак енергійних, освічених людей, насамперед, у галузі ЖКГ».
Після цих слів Сергія Одарича опозиція знову невдоволена. Це, кажуть депутати, дубляж. Бо нині курує комунальну галузь інший заступник мера – Олексій Леонов.

Наталія Коваленко, депутат Черкаської міської ради (фракція «Батьківщина»): «Таких особливих претензій ми не чули, ні доган, ніяких стягнень до заступника не було».
І не буде. Бо віднині, каже мер, Олексій Леонов опікуватиметься лише ремонтом доріг й оновленням рухомого складу «Черкасиелектротрансу». А діряві дахи, сміття в місті тощо – це вже буде клопіт нового заступника. Людмила Зарічна запевняє: до цього готова. Усі вади Черкас вже знає. Хоч іще й не на посаді, а вже дає словесного прочухана депутатам.
Людмила Зарічна, заступниця міського голови м. Черкаси: «Автобуси старі ходять, навіть на звалищі таких за кордоном немає. На кладовищах сміття… кіпи такі скоро будуть, як єгипетські піраміди. Теж треба було на це дивитися!!! А до лікарень які у вас дороги! Можливо, та людина померла від того, що її по тій дорозі провезли».
Де взяти гроші на боротьбу з комунальним негараздами – кандидатка так і не сказала депкорпусу.

Віктор Білоусов, депутат Черкаської міської ради (фракція «КПУ»): «Не треба ще одного заступника. Без образ!».
Володимир Мамалига, депутат Черкаської міської ради (фракція «Екологія та соціальний захист»): «При теперішньому дефіциті бюджету місто не потягне такого фінансового навантаження».
А доведеться! Депутатська більшість таки схвалила кандидатуру Людмили Зарічної. Тепер щомісяця місто платитиме новій заступниці близько 10 тисяч гривень зарплатні. До роботи ж візьметься, як тільки-но в мерії завершать спецперевірку її особи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net