Черкащанка Олександра Роговченко відсвяткувала свій сотий день народження

Поважна ювілярка. Черкащанка Олександра Роговченко відсвяткувала свій сотий день народження. На всі Черкаси таких, як пані Олександра, менше десятка. Столітня ювілярка за святковим столом зібрала велику родину. Олександра Роговченко має трьох дітей, п’ятьох внуків, стільки ж правнуків і навіть одну праправнучку. На гостини до іменинниці завітали ще й соціальні працівники. Вони вручили бабусі вітання від міського голови та самого Президента України. Далі розповість Наталя Кириленко.

Олександра Роговченко все своє життя пропрацювала в колгоспі. Жінка заробляла собі трудодні. Бабуся пережила найстрашніші роки в історії України – війну та голодомор.
Алла Левченко, донька іменинниці: «Голодомор пройшла, було дуже важко. Тоді і рогозу їла, і колоски. І війну пережила, з трьома дітьми. Також нелегко було, батька забрали на війну, хата згоріла. Після війни життя ніби наладилося, то вже, як кажуть, немає, коли жити, немає здоров’я, осліпла, майже глуха».
У свій сотий день народження поважна ювілярка за святковим столом зібрала велику родину. Зі столітнім ювілеєм довгожительку привітали троє дітей, п’ять онуків, стільки ж правнуків і навіть одна праправнучка. Шкодує, що серед гостей немає її чоловіка. Він помер 18 років тому. Олександра Роговченко з єдиним чоловіком прожила в мирі та злагоді без місяця 60 років. Привітали бабусю і соціальні працівники. Вони передали довгожительці привітання від самого Президента та подарунки від терцентру.
Своєму довголіттю Олександра Роговченко завдячує добрим справам, позитивному мисленню та працелюбству.

Олександра Роговченко, довгожителька: «Робити треба гарно, легенько, акуратно. Я народилася в 1912 році, працювала в колгоспі».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net