У Черкасах показник безробіття зменшився на 5%

Ситуація на ринку праці стабілізувалася. На це вказують показники зменшення безробіття по всій Україні. Про тенденцію зменшення рівня безробіття минулої середи на засіданні Уряду говорила і Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. За її словами, люди, які під час кризи втратили роботу, – сьогодні повернулися і продовжують працювати, повідомляє агентство «Українські новини». Так, якщо в січні загальна кількість зареєстрованих безробітних в країні складала близько мільйону, то сьогодні рівень безробіття впав майже на 44%, а кількість безробітних громадян в країні скоротилося вдвічі. У Черкасах же показник безробіття зменшився на 5%, а кількість офіційно зареєстрованих безробітних громадян становить більше шести тисяч.

У пошуках роботи сьогодні близько півмільйона українців. На одне робоче місце претендують восьмеро осіб. У центрі зайнятості міста Черкаси на обліку близько шести з половиною тисяч безробітних громадян. Проблем з вакансіями майже немає – більшість з них є відкритими. Однак попитом користуються переважно робітничі професії.
Тетяна Береза, Черкаський міський центр зайнятості: «Серед професій, які користуються попитом на ринку праці, це: кухар, продавець, це професії будівельні – скажімо, токар, столяр, фрезерувальник».
Узагалі, рівень безробіття в Україні нижчий, ніж прогнозувався. Так,

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут