Примусові канікули закінчились. Ура! Добровільне навчання

Із 23 листопада у школах, дитячих садочках та вищих навчальних закладах Черкас відновили навчальний процес. Станом на 20 листопада зафіксоване зменшення показників захворюваності нижче рівня епідемічного порогу. Такі дані надала міська санепідемстанція. Утім, у навчальних закладах вирішили про всяк випадок поберегтися від вітчизняного та зарубіжного вірусів. Із будь-якими ознаками гострих респіраторних захворювань до школи пускати не будуть. При потребі школярам перевірятимуть температуру та частіше звичайного дезінфікуватимуть приміщення. Наздоганяти пропущений матеріал кожна школа буде за індивідуальним планом. Школярі великому навантаженню не радіють. За час канікул вони вже встигли розлінитися.

Після тривалих канікул учні вертаються до рідної альма-матер радісні та збуджені. На них знову чекає граніт науки. Повертатися до школи після довгої перерви важкувато, – зізнаються і викладачі, і учні.
Відпрацьовувати на вихідних черкаські учні не будуть. Вчителі планують лише ущільнити заняття. Тобто засвоїти більше інформації за менший час.
Діти ж розлінилися за час канікул. Утім, до навчання готові. Навіть складають власні учбові графіки.
Випускні класи вчилися і під час канікул. На носі зовнішнє незалежне оцінювання. У молодших класах теж із дисципліною усе гаразд. Задля запобігання поширення в шкільних колективах гострих інфекційних

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут