Томенко про вибори

«Батьківщина» не мінятиме лідера. Це заявив у Черкасах віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко. Біло-сердечні переконані: Юлія Тимошенко за ґратами перебуватиме недовго. Вона вийде на свободу ще до початку виборчої кампанії. Нагадаю, 11 жовтня Печерський райсуд засудив екс-прем’єрку до 7 років позбавлення волі. Та Юлія Тимошенко вже подала апеляцію на рішення в «газовій» справі. Томенко прогнозує, що партійний список на прийдешніх виборах очолить саме вона. Більше – у викладі Ольги Скорик.

Парламентські вибори заплановано на осінь 2012-го. До того часу біло-сердечні планують визволити свою лідерку з в’язниці. Туди її запроторив Печерський суд за газові угоди. На українську апеляцію надій батьківщинівці не покладають.
Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради України: «Не збираємося ми лідера змінювати. Маємо переконання, що якщо не в Києві, то у Страсбурзі, у Брюсселі чи в інших місцях, де більше правосуддя та справедливості, ми завершимо похід за свободою Тимошенко. І ця свобода буде зреалізована. Ми переконані, що Тимошенко буде на свободі до виборчої кампанії і буде, звісна річ, очолювати список».
Ситуація з виборами ще туманна. Адже законодавства немає, каже парламентарій. Воно з’явиться тільки наприкінці року. Та Микола Томенко ілюзій щодо діяльності влади не плекає. Прогнозує: всі дискусії навколо виборчого законодавства закінчаться ухваленням змішаної системи, як того бажає провладна більшість.

Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради України: «На сьогодні 3% долають «Батьківщина», «Фронт Змін», «Свобода» та «УДАР Віталія Кличка». Сума «Партії Регіонів» і «КПУ» на порядок менша суми цих 4 партій. Виходячи з цього, я роблю висновок, що будуть робити все, щоб таку конструкцію не допустити. Змішана система – це єдиний механізм для цього».
«Батьківщина» вже має своїх кандидатів на кожен округ, запевнив Микола Томенко. Утім імен поки що не називає, аби у претендентів не почалися проблеми з бізнесом. Сам же віце-спікер виступає за єдиний мажоритарний список та обіцяє підтримувати сильних кандидатів із дружніх опозиційних партій.
Микола Томенко, заступник голови Верховної Ради України: «Я готовий, якщо в Монастирищі, в Умані чи ще десь є сильний чоловік, авторитетний, хоч і не від «Батьківщини», переконати керівництво в Києві, що нам вигідніше мати сильного чоловіка, який би пройшов, аніж просто представити партію в регіоні».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net